PRÍPRAVA LETO 2017

6.8. - 17:30 h. - muži Bracovce - Kusín 3:4 (1:2)
   góly: Kižik Ondrej, Hric Peter, Ilkanič Denis
   Zostava: Tatár René - Podhora Radovan, Osipčák Jakub, Ondomiši Miroslav, Hromý Jaroslav - Kižik Tomáš, Ilkanič Denis, Kižik Ondrej, Pulko Štefan - Hric Peter, Eštok René. Striedali: Horváth Erik, Tatár Erik, Tatár Roman, Magura Samuel

- MEMORIÁL MARIÁNA DÓCIHO 10.ročník (30.7.2017)
 
účastníci: OŠK Svornosť Bracovce, TJ Družstevník Ložín, TJ Družstevník Trhovište
1. zápas: TJ Družstevník Trhovište - TJ Družstevník Ložín 0:0 (0:0) - 3:4 pk
  gól: -
2. zápas: OŠK Svornosť Bracovce -  TJ Družstevník Trhovište 2:2 (0:1) - 4:2 pk
  góly: Tatár René z pk, Eštok René - Koba Slavomír, Koba Vladimír
3. zápas: TJ Družstevník Ložín - OŠK Svornosť Bracovce 1:1 (0:0) - 4:2 pk
  góly: Dzurjo Marián - Kižik Ondrej
Hralo sa systémom každý s každým v dĺžke zápasu  2 x 30 minút.
Konečné poradie: 1.Ložín, 2.Bracovce, 3. Trhovište
Stranka_pozadie_2015b.png
MEMORIÁL ANTONA TATÁRA 
 - - - 4. ročník - - -  26.12.2012

Konečné poradie:
P.  Tím                          Z - V - R - P - Skóre - Body
1. LOŽÍNSKI DRACI        6 -  4 - 1 - 1 -   8:3    - 13
2. ŠARLACH FC            6 -   2 - 2 - 2 -   4:5    -  8
3. ATLETICO                  6 -  4 - 0 - 2 -   9:7    - 12
------------------------------------------------------------------------
4. HEINEKEN TÍM          6 -  3 - 0 - 3 -   4:5   -  9
5. FC VYKUKOV            5 -  3 - 0 - 2 -   3:2  -  9
6. OŠK FALKUŠOVCE   5 -  1 - 2 - 2 -   2:2  -  5
7. GERIATRIA                5 -  3 - 0 - 2 -   9:7  -  9
8. GREEN TEAM           5 -  0 - 4 - 1 -   0:1  - 4
9. FC OKTOPUS            5 -  0 - 3 - 2 -   2:4  - 3
10. DAVAJ NAĽIVAJ       5 -  0 - 0 - 5 -   4:9  - 0
Hralo sa systémom 3+1 s neobmedzeným počtom striedaní, systémom 2 skupín po 5 družstiev. Prvý dvaja zo skupiny postúpili do semifinále, zvyšné tímy hrali o umiestnenie. Celkovo sa odohralo 20 zápasov v skupinách a 7 zápasov o umiestnenie. 1 zápas sa hral 1 x 5 minút.

O konečnom poradí sa rozhodovalo takýmto systémom:
1. Body
2. Vzájomný zápas
3. Väčší rozdiel skóre
4. Vyšší počet strelených gólov
5. Rozstrel po 3 pokutové kopy

Prvé 3 tímy dostali ocenenia, víťaz aj putovný pohár. Taktiež bolo pripravené pohostenie v bare.

A.SKUPINA:

FC Oktopus - Green team 0:0

OŠK Falkušovce - Ložínski draci 2:0

g: Martin Selecký, Peter Mičo

Šarlach FC - FC Oktopus 0:0

Green team - OŠK Falkušovce 0:0

Ložínski draci - Šarlach FC 1:0

g: Pavol Staroškovič

FC Oktopus - OŠK Falkušovce 0:0

Green team - Ložínski draci 0:0

OŠK Falkušovce - Šarlach FC 0:1

g: René Ondo-Eštok

Ložínski draci - FC Oktopus 3:0

g: Tomáš Ďurik 2, Pavol Staroškovič

Šarlach FC - Green team 0:0

1. Ložínski draci                - 4 - 2 - 1 - 1 - 4:2 - 7

2. Šarlach FC                     - 4 - 1 - 2 - 1 - 1:1 - 5

3. OŠK Falkušovce             - 4 - 1 - 2 - 1 - 2:1 - 5

4. Green team                       - 4 - 0 - 4 - 0 - 0:0 - 4

5. FC Oktopus                      - 4 - 0 - 3 - 1 - 0:3 - 3

B.SKUPINA:

Davaj naľivaj - Atletico 1:2

g: Patrik Ondo-Eštok - Tomáš Šoltés, Martin Šalitroš

Heineken tím - Geriatria 2:1

g: Jaroslav Štofa, Rastislav Petranič - René Eštok

FC Vykukov - Davaj naľivaj 1:0

g: Vladimír Bakaľár

Atletico - Heineken tím 1:0

g: Pavol Daniel Čorba

Geriatria - FC Vykukov 0:1

g: Daniel Dudič

Davaj naľivaj - Heineken tím 0:1

g: Pavol Štofa

Atletico - Geriatria 2:4

g: Tomáš Šoltés, Marián Šalitroš - Miroslav Ondomiši 2, Ján Džubanský st., Ján Džubanský ml.

Heineken tím - FC Vykukov 1:0

g: Jaroslav Štofa

Geriatria - Davaj naľivaj 3:2

g: Miroslav Ondomiši, Ján Džubanský st., René Eštok - Igor Širotník, Patrik Ondo-Eštok

FC Vykukov - Atletico 0:1

g: Peter Sabovčík

1. Atletico           - 4 - 3 - 0 - 1 - 6:5 - 9

2. Heineken tím  - 4 - 3 - 0 - 1 - 4:2 - 9

3. FC Vykukov     - 4 - 2 - 0 - 2 - 2:2 - 6

4. Geriatria          - 4 - 2 - 0 - 2 - 8:7 - 6

5. Davaj naľivaj    - 4 - 0 - 0 - 4 - 3:7 - 0

 

O 9.MIESTO:

FC Oktopus - Davaj naľivaj 2:1

g: Radoslav Marcin, Tomáš Kižik - Igor Širotník

O 7.MIESTO:

Green team - Geriatria 0:1

g: Miroslav Ondomiši

O 5.MIESTO:

OŠK Falkušovce - FC Vykukov 0:1

g: Vladimír Bakaľár

SEMIFINÁLE:

Ložínski draci - Heineken tím 2:0

g: Pavol Staroškovič, Lukáš Borko

Atletico - Šarlach FC 2:2 - 2:3 pen.

g: Martin Šalitroš 2 - René Ondo-Eštok, Róbert Novák

O 3.MIESTO:

Atletico - Heineken tím 1:0

g: Peter Sabovčík

FINÁLE:

Ložínski draci - Šarlach FC 2:1

g: Lukáš Borko - René Ondo-Eštok

ALL STARS Tím 1:
Brankár: Rastislav Šamudovský (TRI KRÍŽIKY)
hráč 1. Miroslav Ondomiši (Geriatria)
hráč 2. Lukáš Borko (Ložínski draci)
hráč 3. Martin Šalitroš (Atletico)
 
ALL STARS Tím 2:
Brankár: Radovan Bakaľár (FC Vykukov)
hráč 1. René Ondo-Eštok (Šarlach FC)
hráč 2. Pavol Staroškovič (Ložínski draci)
hráč 3. Jaroslav Štofa (Heineken tím)

ROZHODCOVIA:
Martin Marcin, René Eštok, Ján Džubanský st.
 
ORGANIZÁTORI:
René Eštok, Vladimír Bakaľár ml., Ján Džubanský st., Maroš Hreháč

STRELCI:

1. Miroslav Ondomiši (Geriatria) - 4g - 5z

2. Martin Šalitroš (Atletico) - 4g - 6z

3. Lukáš Borko (Ložínski draci) - 3g - 6z

3. René Ondo-Eštok (Šarlach FC) - 3g - 6z

3. Pavol Staroškovič (Ložínski draci) - 3g - 6z

6. Vladimír Bakaľár (FC Vykukov) - 2g - 5z

6. Ján Džubanský st. (Geriatria) - 2g - 5z

6. René Eštok (Geriatria) - 2g - 5z

6. Patrik Ondo-Eštok - 2g - 5z

6. Igor Širotník (Davaj naľivaj) - 2g - 5z

11. Tomáš Ďurik (Ložínski draci) - 2g - 6z

11. Peter Sabovčík (Atletico) - 2g - 6z

11. Tomáš Šoltés (Atletico) - 2g - 6z

11. Jaroslav Štofa (Heineken tím) - 2g - 6z

15. Daniel Dudič (FC Vykukov) - 1g - 5z

15. Ján Džubanský ml. (Geriatria) - 1g - 5z

15. Tomáš Kižik (FC Oktopus) - 1g - 5z

15. Radoslav Marcin (FC Oktopus) - 1g - 5z

15. Peter Mičo (OŠK Falkušovce) - 1g - 5z

15. Martin Selecký (OŠK Falkušovce) - 1g - 5z

21. Pavol Daniel Čorba (Atletico) - 1g - 6z

21. Róbert Novák (Šarlach FC) - 1g - 6z

21. Rastislav Petranič (Heineken tím) - 1g - 6z

21. Pavol Štofa (Heineken tím) - 1g - 6z

LOŽÍNSKI DRACI:

Martin Bodnár (3ig) - Pavol Staroškovič (3g), Lukáš Borko (3g), Tomáš Ďurik (2g), Peter Jurčo

ŠARLACH FC:

Dávid Tatár, René Ondo-Eštok (3g), Róbert Novák (1g), Ivan Džubanský, Erik Štefan

ATLETICO:

Martin Šalitroš (4g), Peter Sabovčík (2g), Tomáš Šoltés (2g), Pavol Daniel Čorba (1g), Rastislav Bodnár 

HEINEKEN TÍM:

Jaroslav Štofa (2g), Pavol Štofa (1g), Rastislav Petranič (1g), Peter Bocan, Martin Marga, Jaroslav Liba, Peter Ondo-Eštok

FC VYKUKOV:

Radovan Bakaľár (2ig) - Vladimír Bakaľár, Daniel Dudič, Jozef Dudič, Michal Marcinčin, Lukáš Tatár, Erik Tatár

OŠK FALKUŠOVCE:

Rastislav Jakuboc (1ig), Peter Mičo (1ig, 1g), Martin Selecký (1g), Tomáš Harman, Vladimír Šamudovský, ???

GERIATRIA:

Miroslav Ondomiši (4g), Ján Džubanský st.(2g), René Eštok (2g), Ján Džubanský ml. (1g), Štefan Hrubý

GREEN TEAM:

Rastislav Šamudovský (1ig) - Jaroslav Kušnír, Marcel Kušnír, Peter Hric, Anton Hrabovský, Eduard Eštok, Viliam Osipčák

FC OKTOPUS:

Miroslav Geroč (4ig) - Tomáš Kižik (1g), Martin Marcin, Radoslav Marcin, Maroš Vasiľ, Milan Rezanka

DAVAJ NAĽIVAJ:

Bartolomej Vareha (9ig) - Patrik Ondo-Eštok (2g), Igor Širotník (2g), Róbert Pirč, ??? Papcún

TÍMY:
!!! v zátvorkách je počet gólov daného hráča na turnaji !!!
 
TRÉNING:
*** Muži a Dorast ***

- streda 17.30 h.
- piatok 17.30 h.

*** Žiaci ***
- piatok 16.30 h.
TABUĽKA MUŽI
Tabulka_aktualna.png
TABUĽKA DORAST
Tabulka_aktualna.png
TABUĽKA ŽIACI
Tabulka_aktualna.png
ARCHÍV FOTOGALERIA
.
Archiv.PNG
ARCHÍV VIDEA
17.04.2017 - muži
Bracovce - Strážske B
25.09.2016 - muži
Bracovce - Bánovce n/O
2013 - muži
Budkovce - Bracovce
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one