PRÍPRAVA LETO 2017

6.8. - 17:30 h. - muži Bracovce - Kusín 3:4 (1:2)
   góly: Kižik Ondrej, Hric Peter, Ilkanič Denis
   Zostava: Tatár René - Podhora Radovan, Osipčák Jakub, Ondomiši Miroslav, Hromý Jaroslav - Kižik Tomáš, Ilkanič Denis, Kižik Ondrej, Pulko Štefan - Hric Peter, Eštok René. Striedali: Horváth Erik, Tatár Erik, Tatár Roman, Magura Samuel

- MEMORIÁL MARIÁNA DÓCIHO 10.ročník (30.7.2017)
 
účastníci: OŠK Svornosť Bracovce, TJ Družstevník Ložín, TJ Družstevník Trhovište
1. zápas: TJ Družstevník Trhovište - TJ Družstevník Ložín 0:0 (0:0) - 3:4 pk
  gól: -
2. zápas: OŠK Svornosť Bracovce -  TJ Družstevník Trhovište 2:2 (0:1) - 4:2 pk
  góly: Tatár René z pk, Eštok René - Koba Slavomír, Koba Vladimír
3. zápas: TJ Družstevník Ložín - OŠK Svornosť Bracovce 1:1 (0:0) - 4:2 pk
  góly: Dzurjo Marián - Kižik Ondrej
Hralo sa systémom každý s každým v dĺžke zápasu  2 x 30 minút.
Konečné poradie: 1.Ložín, 2.Bracovce, 3. Trhovište
Stranka_pozadie_2015b.png
MEMORIÁL ANTONA TATÁRA 
 - - - 8. ročník - - -  26.12.2016


A. S K U P I N A
Falkušovce – Komandžéro 3:6
g: Selecký Martin 3 – Staroškovič Pavol 3, Geroč Miroslav 2, Tatár Dávid
FC Geriatria – Falkušovce 0:1
g: Selecký Martin
Komandžéro – FC Geriatria 1:2
g: Tatár Dávid – Tatár Roman, Eštok René
 
1. Komandžéro           - 2 – 1 – 0 – 1 – 7:5    – 3 b   
2. FC Geriatria           - 2 – 1 – 0 – 1 – 2:2    – 3 b
3. Falkušovce             - 2 – 1 – 0 – 1 – 4:6    – 3 b
 
B. S K U P I N A
FC Búrka – FC Triskáči 12:0
g: Tomáš Lukáš 3, Schutz René 3, Marcin Martin 2, Marcin René 2, Hujdič Jakub, Kižik Tomáš
FC Vykukov – FC Búrka 0:2
g: Hujdič Jakub, Tomáš Lukáš
FC Triskáči – FC Vykukov 2:6
g: Tatár Dominik ml., Tatár Denis – Rofár Vladimír 3, Bilkei Gabriel 2, Dudič Daniel
 
1. FC Búrka                - 2 – 2 – 0 – 0 – 14:0 – 6 b
2. FC Vykukov          - 2 – 1 – 0 – 1 – 6:4    – 3 b
3. FC Triskáči             - 2 – 0 – 0 – 2 – 2:18  – 0 b
 
P L A Y   O F F
 
0 5.MIESTO:
FC Triskáči – Falkušovce 4:4, 2:1 pen.
g: Tatár Dominik ml. 2, Tatár Dominik st., Tatár Denis – Šamudovský Vladimír 4
 
SEMIFINÁLE:
Komandžéro – FC Vykukov 0:4
g: Dudič Daniel 2, Marcin Radoslav, Bilkei Gabriel
FC Búrka – FC Geriatria 1:1, 2:3 pen.
g: Schucs René – Eštok René
 
O 3.MIESTO:
Komandžéro – FC Búrka 4:3
g: Staroškovič Pavol 3, Tatár Dávid – Schucs René 2, Marcin Martin
 
FINÁLE:
FC Vykukov – FC Geriatria 1:2
g: Marcin Radoslav – Hric Peter, Tatár Roman

K O N E Č N É   P O R A D I E :
  1. FC Geriatria
  2. FC Vykukov
  3. Komandžéro
  4. FC Búrka
  5. FC Triskáči
  6. Falkušovce
 
S T R E L C I :

1. Schutz René (FC Búrka), Pavol Staroškovič (Komandžéro) – 6 gólov
3. Tomáš Lukáš (FC Búrka),  Selecký Martin (Falkušovce), Šamudovský Vladimír (Falkušovce) – 4 góly
6. Tatár Dávid (Komandžéro), Marcin Martin (FC Búrka), Tatár Dominik ml. (FC Triskáči), Rofár Vladimír (FC Vykukov), Bilkei Gabriel (FC Vykukov), Dudič Daniel (FC Vykukov) – 3 góly
12. Geroč Miroslav (Komandžéor), Tatár Roman (FC Geriatria), Eštok René (FC Geriatria), Marcin René (FC Búrka), Hujdič Jakub (FC Búrka), Tatár Denis (FC Triskáči) , Marcin Radoslav (FC Vykukov) – 2 góly
19. Hric Peter (FC Geriatria), Kižik Tomáš (FC Búrka), Tatár Dominik st. (FC Triskáči) – 1 gól
 
A L L   S T A R S 1:
Bakaľár Radovan (FC Vykukov)
Hric Peter (FC Geriatria)
Schutz René (FC Búrka)
Staroškovič Pavol (Komandžéro)
 
A L L   S T A R S 2:
Tatár Roman (FC Geriatria)
Tatár Dávid (Komandžéro)
Selecký Martin (Falkušovce)
Bilkei Gabriel (FC Vykukov)

T Í M Y :
 
FC Geriatria (5):
Tatár Roman, Eštok René, Džubanský Ivan, Džubanský Ján, Hric Peter
 
FC Vykukov (7):
Bakaľár Vladimír, Bakaľár Radovan, Dudič Daniel, Dudič Jozef, Bilkei Gabriel, Rofár Vladimír, Marcin Radoslav
 
Komandžéro (5):
Tatár Dávid, Staroškovič Pavol, Stropkovič Martin, Geroč Miroslav, Tatár Erik
 
FC Búrka (6):
Marcin Matin, Marcin René, Kižik Tomáš Hujdič Jakub, Schutz René, Tomáš Lukáš
 
FC Triskáči (4):
Pulko Štefan, Tatár Dominik ml., Tatár Dominik st., Tatár Denis
 
Falkušovce (5):
Šamudovský Vladimír, Lelovič Denis, Duda Maroš, Selecký Martin, Selecký Kristián
 
TRÉNING:
*** Muži a Dorast ***

- streda 17.30 h.
- piatok 17.30 h.

*** Žiaci ***
- piatok 16.30 h.
TABUĽKA MUŽI
Tabulka_aktualna.png
TABUĽKA DORAST
Tabulka_aktualna.png
TABUĽKA ŽIACI
Tabulka_aktualna.png
ARCHÍV FOTOGALERIA
.
Archiv.PNG
ARCHÍV VIDEA
17.04.2017 - muži
Bracovce - Strážske B
25.09.2016 - muži
Bracovce - Bánovce n/O
2013 - muži
Budkovce - Bracovce
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one