PRÍPRAVA LETO 2017

6.8. - 17:30 h. - muži Bracovce - Kusín 3:4 (1:2)
   góly: Kižik Ondrej, Hric Peter, Ilkanič Denis
   Zostava: Tatár René - Podhora Radovan, Osipčák Jakub, Ondomiši Miroslav, Hromý Jaroslav - Kižik Tomáš, Ilkanič Denis, Kižik Ondrej, Pulko Štefan - Hric Peter, Eštok René. Striedali: Horváth Erik, Tatár Erik, Tatár Roman, Magura Samuel

- MEMORIÁL MARIÁNA DÓCIHO 10.ročník (30.7.2017)
 
účastníci: OŠK Svornosť Bracovce, TJ Družstevník Ložín, TJ Družstevník Trhovište
1. zápas: TJ Družstevník Trhovište - TJ Družstevník Ložín 0:0 (0:0) - 3:4 pk
  gól: -
2. zápas: OŠK Svornosť Bracovce -  TJ Družstevník Trhovište 2:2 (0:1) - 4:2 pk
  góly: Tatár René z pk, Eštok René - Koba Slavomír, Koba Vladimír
3. zápas: TJ Družstevník Ložín - OŠK Svornosť Bracovce 1:1 (0:0) - 4:2 pk
  góly: Dzurjo Marián - Kižik Ondrej
Hralo sa systémom každý s každým v dĺžke zápasu  2 x 30 minút.
Konečné poradie: 1.Ložín, 2.Bracovce, 3. Trhovište
Stranka_pozadie_2015b.png
MEMORIÁL MARIÁNA DÓCIHO
 - - - 9. ročník - - -  17.7.2016

1. zápas: TJ Družstevník Ložín - OŠK Svornosť Bracovce 4:3 (1:2)
  góly: Borko Lukáš 2, Forgáč Lukáš, Duhaň Michal - Džubanský Ivan 2, Hric Peter
2. zápas: FK Tatran Zamutov - TJ Družstevník Ložín 3:1 (1:0)
  góly: Ovšianik Ján, Jenčík, Vaľko Pavol - Lojan Peter 
3. zápas: FK Tatran Zamutov - OŠK Svornosť Bracovce 4:0 (2:0)
  gól: Vaľko Pavol 3, ?
Rozhodcovia: Žofčák Marek, 

Hralo sa systémom každý s každým v dĺžke zápasu  2 x 30 minút.
 
Konečné poradie: 1.Zamutov, 2.Ložín, 3. Bracovce
 
Najlepší strelci: Vaľko Pavol (Zamutov) -  4 góly
 
Zostava Bracoviec:  Tatár René - Tatár Roman, Kižik Tomáš, Hric Peter, Hromý Jaroslav, Makula Ladislav, Balog Michal, Rezanka Milan, Džubanský Ivan, Marcin Radoslav, Šamudovský Vladimír, Bado Mário, Eštok René, Čorba Pavol Daniel, Jakuboc Rastislav, Hujdič Jakub, Tatár Erik
 
Zápas vyslúžilcov: Bracovce - Malčice 2:2 (0:2) - 3:2 pk
  góly: Drotár Milan 2 - Tatár Roman, Šamudovský Rastislav
Zostava Bracoviec:  Kušnír Jaroslav - Šamudovský Rastislav, Džubanský Ján, Vareha Bartolomej, Tomáš Jaroslav, Bakaľár Vladimír, Hric Peter, Štofa Jaroslav, Hrubý Štefan, Dóci Radoslav, Molnár Miloš, Tatár Roman, Jakuboc Rastislav. 

 
Súťaž v kopaní 11-stok:
1. Tatár Richard, 2. Tatár René, 3. Tatár Miroslav
TRÉNING:
*** Muži a Dorast ***

- streda 17.30 h.
- piatok 17.30 h.

*** Žiaci ***
- piatok 16.30 h.
TABUĽKA MUŽI
Tabulka_aktualna.png
TABUĽKA DORAST
Tabulka_aktualna.png
TABUĽKA ŽIACI
Tabulka_aktualna.png
ARCHÍV FOTOGALERIA
.
Archiv.PNG
ARCHÍV VIDEA
17.04.2017 - muži
Bracovce - Strážske B
25.09.2016 - muži
Bracovce - Bánovce n/O
2013 - muži
Budkovce - Bracovce
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one