PRÍPRAVA LETO 2017

6.8. - 17:30 h. - muži Bracovce - Kusín 3:4 (1:2)
   góly: Kižik Ondrej, Hric Peter, Ilkanič Denis
   Zostava: Tatár René - Podhora Radovan, Osipčák Jakub, Ondomiši Miroslav, Hromý Jaroslav - Kižik Tomáš, Ilkanič Denis, Kižik Ondrej, Pulko Štefan - Hric Peter, Eštok René. Striedali: Horváth Erik, Tatár Erik, Tatár Roman, Magura Samuel

- MEMORIÁL MARIÁNA DÓCIHO 10.ročník (30.7.2017)
 
účastníci: OŠK Svornosť Bracovce, TJ Družstevník Ložín, TJ Družstevník Trhovište
1. zápas: TJ Družstevník Trhovište - TJ Družstevník Ložín 0:0 (0:0) - 3:4 pk
  gól: -
2. zápas: OŠK Svornosť Bracovce -  TJ Družstevník Trhovište 2:2 (0:1) - 4:2 pk
  góly: Tatár René z pk, Eštok René - Koba Slavomír, Koba Vladimír
3. zápas: TJ Družstevník Ložín - OŠK Svornosť Bracovce 1:1 (0:0) - 4:2 pk
  góly: Dzurjo Marián - Kižik Ondrej
Hralo sa systémom každý s každým v dĺžke zápasu  2 x 30 minút.
Konečné poradie: 1.Ložín, 2.Bracovce, 3. Trhovište
Stranka_pozadie_2015b.png
HOSŤOVANIA Z OŠK BRACOVCE:

08.07.2019 - ŠTOFA Jaroslav - do Ložín - VII.liga ObFZ (od 08.07.2019 do 30.06.2020)
02.08.2018 KUŠNÍR Jaroslav - do Víťaz - 6.liga Obfz Prešov (od 02.08.2018 do 30.06.2019)
12.08.2016 HUJDIČ Jakub - do ŠK  Nacina Ves - V.liga d ObFZ (od 12.08.2016 do 30.06.2017)
26.07.2015 KUŠNÍR Jaroslav - do OŠK Fintice - 5.liga Sever m (od 26.07.2015 do 30.06.2016)
25.03.2015 OSIPČÁK Viliam - do FK Humenné - V.liga Východ (od 25.03.2015 do 30.06.2015)
13.03.2015 - HROMÝ Rastislav - do OŠK Zalužice - VI.liga VsFZ (od 13.03.2015 do 30.06.2015) 
06.08.2014 OSIPČÁK Viliam - do FK Humenné - V.liga Východ (od 06.08.2014 do 31.12.2014)
04.08.2014 - HROMÝ Rastislav - do OŠK Zalužice - VI.liga VsFZ (od 04.08.2014 do 31.12.2014) 
30.07.2014 
KUŠNÍR Jaroslav - do OŠK Fintice - 5.liga Sever m (od 30.07.2014 do 30.06.2015)
31.03.2014
 - HROMÝ Rastislav - do OŠK Zalužice - VI.liga VsFZ (od 31.03.2014 do 30.06.2014)
31.03.2014 KOŠČOVÁ Jana - do MFK Zemplín - ženy  (od 31.03.2014 do 30.06.2016)
24.03.2014 OSIPČÁK Viliam - do TJ Druž. Malčice - 1.tr. m ObFZ (od 24.03.2014 do 30.06.2014)
17.09.2013 ČORBA Pavol Daniel - do ŠK Nacina Ves - IV.liga d VsFZ (od 17.09.2013 do 31.12.2013)
13.09.2013 TATÁR René - do OFK Hatalov  - I.tr. m ObFZ (od 13.09.2013 do 31.12.2013)
06.09.2013 ŠTOFA Jaroslav - do Ložín - III.B.tr. m Obfz (od 06.09.2013 do 20.08.2014)
01.08.2013 KUŠNÍR Jaroslav - do OŠK Fintice - 5.liga Sever m (od 01.08.2013 do 30.06.2014)
22.07.2013 FEDOR Stanislav - do OŠK Zalužice - VI.liga m VsFZ (od 22.07.2013 do 31.12.2013)
07.09.2012 KUŠNÍR Jaroslav - do OŠK Fintice - 5.liga Sever m (od 07.09.2012 do 30.06.2013)
23.08.2012 TATÁR Richard - do MFK Zemplín - ž SFZ (od 23.08.2012 do 30.06.2017)
31.07.2012 ONDO-EŠTOK René - do OŠK Vinné - IV.liga d VsFZ (od 31.07.2012 do 30.06.2013)
05.08.2011 - HROMÝ Rastislav - do TJ Druž. Oborín - 1.tr. mObFZ (od 05.08.2011 do 31.07.2012) 
17.03.2011 KUŠNÍR Jaroslav - do TJ Druž. Žipov - 1.tr. m ObFZ PO (od 17.03.2011 do 30.06.2012)
01.03.2011 FRENÁK Alexander - do FK Malčice - I.tr. m ObFZ (od 01.03.2011 do 31.12.2011)
01.08.2010 ONDUŠKO Pavol - do FK Jastrabie - III.A.tr. m ObFZ (od 01.08.2010 do 30.06.2012)
01.03.2010 - HROMÝ Rastislav - do TJ Druž. Oborín - 1.tr.m ObFZ (od 01.03.2010 do 30.06.2010)
01.03.2010 ŠAMUDOVSKÝ Martin - do FK Oborín - 1.tr. m ObFZ (od 01.03.2010 do 30.06.2010)
01.09.2009 FRENÁK Alexander - do FK Pozdišovce - II.B.tr. m ObFZ (od 01.09.2009 do 30.06.2010)
21.08.2009 HROMÝ Stanislav - do OŠK Zalužice - 1.tr. m ObFZ (od 21.08.2009 do 31.12.2010)
01.04.2009 KUŠNÍR Jaroslav - do FK Bánovce n/O - 2.B.tr. m ObFZ (od 01.04.2009 do 30.06.2009)
05.09.2008 VASIĽ Maroš - do ž. Ložín - 3.tr. ž ObFZ (od 05.09.2008 do 30.06.2009)
05.09.2008 MARCIN Radoslav - do ž. Ložín - 2.tr. ž ObFZ (od 05.09.2008 do 30.06.2010)
05.09.2008 BAKAĽÁR Radovan - do ž. Ložín - 2.tr. ž ObFZ (od 05.09.2008 do 30.06.2010)
05.09.2008 KIŽIK Ondrej - do ž. Ložín - 2.tr. ž ObFZ (od 05.09.2008 do 30.06.2010)
05.09.2008 KIŽIK Tomáš - do ž. Ložín - 2.tr. ž ObFZ (od 05.09.2008 do 30.06.2010)
04.09.2008 MIKULA Adrián - do FK Zbudza - 2.B.tr. m ObFZ (od 04.09.2008 do 31.12.2010)
09.09.2007 KUŠNÍR Jaroslav - do Pušovce - 5.liga SZ m (od 09.09.2007 do 31.08.2008)
01.09.2007 - 
TATÁR Slavomír - do Ložín - 3.B.tr. m ObFZ (01.09.2007 do 30.06.2008)
08.08.2007 BOŠČÁK Ján - do FK Topoľany - 3.liga d - (od 08.08.2007 do 31.07.2009)
09.03.2007 - HROMÝ Rastislav - do TJ Slavkovce - 2.B.tr. m ObFZ (od 09.03.2007 do 29.02.2007)
09.03.2007 PAŽITKA Miloš - do TJ Dúbravka - 1.tr. m ObFZ (od 09.03.2007 do 31.12.2007)
07.04.2006 PAŽITKA Miloš - do TJ Markovce - 3.B.tr. m ObFZ (od 07.04.2006 do 31.03.2007)
10.09.2005 TATÁR Mário - do OŠK Lúčky - 2.A.tr. m ObFZ (od 10.09.2005 do 31.08.2006)
03.08.2005 - HROMÝ Rastislav - do TJ Slavkovce - 2.tr. m ObFZ (od 03.08.2005 do 30.06.2006)
05.04.2005 OSIPČÁK Viliam - do OFK Hatalov - 1.tr. m ObFZ (od 05.04.2005 do 31.03.2006)
08.09.2004 ŽOFČÁK Miroslav - do MFK Zemplín - 2.liga (od 08.09.2004 do 31.12.2007)
02.08.2002 TATÁR Mário - do OŠK Lúčky - 2.A.tr. m ObFZ (od 02.08.2002 do 30.06.2003)
05.10.2001 -
HROMÝ Rastislav - do OŠK Lúčky - 2.A.tr. m ObFZ (od 05.10.2001 do 31.06.2002)
HOSŤOVANIA DO OŠK BRACOVCE:

15.08.2019 - KRAMER Marián - z OŠK Tušice TNV -  VI.liga ObFZ (od 15.08.2019 do 30.06.2020)
14.08.2019 - 
LUKÁŠ Marek - z  Petrovce n/L -  V.liga VsFZ (od 14.08.2019 do 30.06.2020)
02.08.2019 - 
HUJDIČ Jakub - z TJ Sokol Močarany -  VI.liga ObFZ (od 02.08.2019 do 30.06.2020)
20.07.2018 - POĽAKOVSKÝ Martin - z Ložín - VII.liga Západ ObFZ (od 20.07.2018 do 30.06.2019)
26.03.2018 - DUHAŇ Michal - z Ložín - VII.liga Západ ObFZ (od 26.03.2018 do 30.06.2019)
17.08.2017 - PEŠTA Daniel - z OFK Vojany - VI.liga ObFZ (od 17.08.2017 do 30.06.2018)
18.08.2015 - OSIPČÁK Jakub - z Ložín - VI.liga d ObFZ (od 18.08.2015 do 30.06.2017)
07.08.2015 - TOMÁŠ Lukáš - z TJ Druž. Oborín - VI.liga d ObFZ (od 07.08.2015 do 30.06.2016)
05.08.2014 - REZANKA Milan - z Ložín - VIII.liga  ObFZ (od 05.08.2014 do 30.06.2016)
21.09.2013 - SELECKÝ Martin - z TJ Druž. Malčice - 1.tr. m ObFZ (od 21.09.2013 do 31.12.2013)
01.08.2011 - ASTRAB Štefan - z Ložín - 3.B.tr. m ObFZ (od 01.08.2011 do 30.06.2012) 
01.08.2011 - ONDO-EŠTOK Peter - z Ložín - 3.B.tr. m ObFZ (od 01.08.2011 do 30.06.2012)
01.09.2010 - REZANKA Milan - z Ložín - 2.tr. ž ObFZ (od 01.09.2010 do 30.06.2011)
01.03.2010 - DANKO Jakub - z FK Topoľany - 3.liga d VsFZ (od 01.03.2010 do 31.06.2010)
03.03.2009 - ASTRAB Štefan - z Ložín - 3.B.tr. m ObFZ (od 03.03.2009 do 30.06.2009)
08.02.2007 - ONDOMIŠI Miroslav - z ŠK Zalužice - 1.tr. m ObFZ (od 08.02.2007 do 31.07.2007)
08.07.2006 - JAKUBOC Rastislav - z OŠK Tušice - 1.tr. m ObFZ (od 08.07.2006 do 31.12.2006)
29.03.2012 - GEROČ Ján - z Ložín - 3.tr. m ObFZ (od 29.03.2012 do 30.06.2012)
29.03.2012 - DRŠKA MICHAL - z TJ Malčice - 1.tr. m ObFZ (od 29.03.2012 do 31.12.2012)
01.02.2002 - JAKUBOC Rastislav - z OŠK Tušice - 1.tr. m ObFZ (od 01.02.2002 do 30.06.2003)
TRÉNING:
*** Muži a Dorast ***

- streda 17.30 h.
- piatok 17.30 h.

*** Žiaci ***
- piatok 16.30 h.
TABUĽKA MUŽI
Tabulka_aktualna.png
TABUĽKA DORAST
Tabulka_aktualna.png
TABUĽKA ŽIACI
Tabulka_aktualna.png
ARCHÍV FOTOGALERIA
.
Archiv.PNG
ARCHÍV VIDEA
17.04.2017 - muži
Bracovce - Strážske B
25.09.2016 - muži
Bracovce - Bánovce n/O
2013 - muži
Budkovce - Bracovce
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one