PRÍPRAVA LETO 2017

6.8. - 17:30 h. - muži Bracovce - Kusín 3:4 (1:2)
   góly: Kižik Ondrej, Hric Peter, Ilkanič Denis
   Zostava: Tatár René - Podhora Radovan, Osipčák Jakub, Ondomiši Miroslav, Hromý Jaroslav - Kižik Tomáš, Ilkanič Denis, Kižik Ondrej, Pulko Štefan - Hric Peter, Eštok René. Striedali: Horváth Erik, Tatár Erik, Tatár Roman, Magura Samuel

- MEMORIÁL MARIÁNA DÓCIHO 10.ročník (30.7.2017)
 
účastníci: OŠK Svornosť Bracovce, TJ Družstevník Ložín, TJ Družstevník Trhovište
1. zápas: TJ Družstevník Trhovište - TJ Družstevník Ložín 0:0 (0:0) - 3:4 pk
  gól: -
2. zápas: OŠK Svornosť Bracovce -  TJ Družstevník Trhovište 2:2 (0:1) - 4:2 pk
  góly: Tatár René z pk, Eštok René - Koba Slavomír, Koba Vladimír
3. zápas: TJ Družstevník Ložín - OŠK Svornosť Bracovce 1:1 (0:0) - 4:2 pk
  góly: Dzurjo Marián - Kižik Ondrej
Hralo sa systémom každý s každým v dĺžke zápasu  2 x 30 minút.
Konečné poradie: 1.Ložín, 2.Bracovce, 3. Trhovište
Stranka_pozadie_2015b.png
26. ročník „Vianočného turnaja ObFZ žiakov v halovom futbale"

Športová hala Gymnázia PH Michalovce
rozhodcovia: Ján Pivarník - hlavný R skupiny, S. Lukačko, J. Pavlov;
zodp. organizátor za ObFZ: V. Bakaľár; za VV ObFZ: V. Čan:
A-skupina: 1. Lastomír, 2. Bracovce, 3. MFK Zemplín Michalovce 6r,
                 4. Vinné, 5. Rakovec n/O, 6. Horňa.
Mestská športová hala Michalovce:
rozhodcovia: S. Bíro - hlavný R skupiny, L. Topolančín, P. Dziad;
zodp. organizátor za ObFZ: Joz. Pivarník; za VV ObFZ: L. Bindas:
B-skupina: 1. Pozdišovce, 2. Moravany, 3. Sobrance,
                4. Ložín, 5. Hatalov, 6. FK Topoľany.

A-skupina (ŠH Gymnázia PH Michalovce):
Lastomír - Horňa 3:1 (3:0),
góly:
Vladimír Krecula, Boris Vajda, Radoslav Hrinko - Dávid Bereš;
Bracovce - Rakovec n/O 0:1 (0:1),
gól:
Štefan Sabol;
6rŠT MFK Zemplín Michalovce - Vinné 5:0 kont. (hostia nenastúpili);
Lastomír - Bracovce 2:2 (1:0),
góly:
Jakub Bajužík, Pavol Košco - Milan Rezanka, Radoslav Marcin;
Horna - Vinné 5:0 kont. (hostia nenastúpili);
Rakovec n/O - 6rŠT MFK Zemplín Michalovce 2:2 (1:1),
góly:
Adam Sabol, Martin Budzinák - Patrik Novák, René Fogoš;
Bracovce - Horňa 2:0 (1:0),
góly:
Ondrej Kižik, Milan Rezanka;
6rŠT MFK Zemplín Michalovce - Lastomír 5:0 (2:0),
góly:
René Fogoš 2, Peter Vojtovic 2, Patrik Bodnár
Vinné - Rakovec n/O 0:5 kont. (domáci nenastúpili);
Bracovce - 6rŠT MFK Zemplín Michalovce 0:5 (0:2),
góly:
Dávid Gužinák 2, Tomáš Bereznák 2, Miloš Duška;
Horňa - Rakovec n/O 0:3 (0:2),
góly:
Štefan Sabol, Martin Budzinák, Adam Sabol;
Lastomír - Vinné 5:0 kont. (hostia nenastúpili);
6rŠT MFK Zemplín Michalovce - Horňa 7:1 (4:1),
góly:
René Fogoš 2, Miloš Duška 2, Patrik Novák, Dávid Gužinák, Tomáš Bereznák -
vlastný Kristián Marcincák;

Vinné - Bracovce 0:5 kont. (domáci nenastúpili);
Rakovec n/O - Lastomír 6:0 (3:0),
góly:
Štefan Sabol 3, vlastný (hrác Lastomíra), Jaroslav Papcún, Adam Sabol;
Tabuľka A-skupiny:
1. Zemplín MI 6rŠT 5 4 1 0 24:3 13
2. Rakovec n/O 5 4 1 0 17:2 13

3. Bracovce 5 2 1 2 9:8 7
4. Lastomír 5 2 1 2 10:14 7
5. Horňa 5 1 0 4 7:15 3
6. Vinné 5 0 0 5 0:25 0

B-skupina (mestská ŠH Michalovce):
Pozdišovce - Topolany 1:1 (1:1),
góly:
Štefan Fatol - Peter Cincár;
Moravany - Hatalov 0:0 (0:0);
Sobrance - Ložín 4:2 (2:1),
góly:
Vladimír Macík 2, Štefan Banas 2 - Michal Duhan, Benjamín Tomko;
Pozdišovce - Moravany 1:4 (0:4),
góly:
Štefan Fatol - Kristián Kuták 4;
Topoľany - Ložín 1:0 (0:0),
gól.
Tomáš Šamudovský;
Hatalov - Sobrance 0:1 (0:1),
gól:
Štefan Banas;
Moravany - Topolany1:0 (1:0),
gól:
Erik Šimay;
Sobrance - Pozdišovce 6:1 (2:1),
góly:
Vladimír Macík 2, Štefan Banas 2, Ján Kalvin, Tomáš Murgác - Štefan Fatol;
Ložín - Hatalov 1:0 (1:0),
gól:
Michal Duhan
Moravany - Sobrance 1:2 (0:2),
góly:
Kristián Kuták - Vladimír Macík, Matej Horváth;
Topoľany - Hatalov 1:2 (1:0),
góly:
Brabislav Bali Hudák - Michal Kohút 2;
Pozdišovce - Ložín 2:9 (1:6),
góly:
Kamil Drábik 2 - Erik Klima 5, Benjamín Tomko 2, Martin Duhan, Michal Duhan;
Sobrance - Topoľany 8:1 (6:1),
góly:
Peter Roman 2, Tomáš Murgác 2, Ján Kalvin, Štefan Banas, Matej Horváth, Vladimír Macík - Michal Gajdošcík;
Ložín - Moravany 0:2 (0:2),
góly:
Kristián Kuták, Radovan Kondáš;
Hatalov - Pozdišovce 0:1 (0:1),
gól:
Kamil Drábik;
Tabuľka B-skupiny:
1. Sobrance 5 5 0 0 21:5 15
2. Moravany 5 3 1 1 8:3 10
3. Ložín 5 2 0 3 12:9 6
4. Pozdišovce 5 1 1 3 6:20 4
5. Hatalov 5 1 1 3 2:4 4
6. Topolany 5 1 1 3 4:12 4

Výsledky stretnutí o konecné umiestnenie (mestská ŠH Michalovce):
o 11. miesto: Vinné - Topoľany 0:5 kont. (domáci nenastúpili)
o 9.miesto:  Horna - Hatalov 0:0 (0:0), na kopy zo znacky PK 1:2;
o 7.miesto:  Lastomír - Pozdišovce 1:0 (0:0),
gól:
Martin Bubenko;
o 5. miesto: Bracovce - Ložín 3:2 (2:0),
góly:
Ondrej Kižik, Tomáš Kižik, Radoslav Marcin - Benjanmín Tomko, Michal Duhan;

Semifinále (ŠH GPH Michalovce):
MFK Zemplín Michalovce 6rŠT - Moravany 1:2 (0:0),
 góly:
Samuel Dzurjovcín - Radovan Kondáš, Kristián Kuták;
Sobrance - Rakovec n/O 3:0 (2:0),
góly:
Vladimír Macík 3;

o 3. miesto: MFK Zemplín Michalovce 6rŠT - Rakovec n/O 2:2 (1:1),
                                          na kopy zo znacky PK 2:3;
góly:
Tomáš Bereznák, René Fogoš - Štefan Sabol 2;

FINÁLE: Moravany - Sobrance 0:8 (0:3),
góly:
Vladimír Macík 3, Peter Roman 2, Štefan Banas 2, Matej Horváth;

Konecné poradie družstiev v turnaji:
1. Sobrance, 2. Moravany, 3. Rakovec n/O, 4. MFK Zemplín Michalovce 6rŠT,
5. Bracovce, 6. Ložín,  7. Lastomír, 8. Pozdišovce, 9. Hatalov, 10. Horna,
11. Topolany, 12. Vinné.

Poradie najlepších strelcov turnaja:
12 - Vladimír Macík (Sobrance);
8 - Štefan Baňas (Sobrance);
7 - Kristián Kuták (Moravany), Štefan Sabol (Rakovec n/O);
6 - René Fogoš (MFK Zemplín Michalovce 6rŠT);
4 - Peter Roman (Sobrance); Tomáš Bereznák (MFK Zemplín Michalovce 6rŠT); Benjamín Tomko, Michal Duhan (obaja Ložín).

Najlepší jednotlivci turnaja:
hráč - Adrián Humeník (Rakovec n/O),
brankár - Dominik Ceklovský (Moravany),
strelec - Vladimír Macík (MFK Sobrance) - 12 gólov.

Na záverečnom vyhodnotení turnaja, ktoré sa uskutočnilo po skončení finálového
stretnutia, prvé 4 družstvá obdržali z rúk V. Čana (predsedu ObFZ), V. Bakaľára (predsedu KM ObFZ), J. Bendzáka (sekretára ObFZ) diplomy a vecné ceny. Tie obdržali aj vyhodnotení najlepší jednotlivci turnaja. Všetky ostatné družstvá obdržali diplom
y.
Bracovce

Bracovce

TRÉNING:
*** Muži a Dorast ***

- streda 17.30 h.
- piatok 17.30 h.

*** Žiaci ***
- piatok 16.30 h.
TABUĽKA MUŽI
Tabulka_aktualna.png
TABUĽKA DORAST
Tabulka_aktualna.png
TABUĽKA ŽIACI
Tabulka_aktualna.png
ARCHÍV FOTOGALERIA
.
Archiv.PNG
ARCHÍV VIDEA
17.04.2017 - muži
Bracovce - Strážske B
25.09.2016 - muži
Bracovce - Bánovce n/O
2013 - muži
Budkovce - Bracovce
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one